გამოკითხვა
რომელია თქვენთვის პრიორიტეტული პრობლემა?
     
სულ: 287
სტრუქტურული ერთეულები

 

----------------------------------------------------------

 

 გალავნის ადმინისტრაციული ერთეული 

გამგებლის წარმომადგენელი აბესალომ წიკლაური

წამყვანი სპეციალისტი ლალი ბედუკაძე

ლისის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი ნუკრი ქობულაშვილი

მთავარი სპეციალისტი საბირი ალავერდოვი მ/შ

წამყვანი სპეციალისტი  ვაკანსია ----

მისაქციელის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი ზურაბ იმერლიშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ქეთევან გაბუნია

წამყვანი სპეციალისტი მანანა ჩადუნელი

აღდგომლიანთკარის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი მიხეილ უთრუგაშვილი

 მთავარი სპეციალისტი ნინო მჭედლიშვილი

მუხრანის ადმინისტრაციული ერთეული

 გამგებლის წარმომადგენელი გიორგი გაბარაშვილი

მთავარი სპეციალისტი სოსო პეპანაშვილი

 წამყვანი სპეციალისტი მაკა გობეჯიშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ლილი ლაფანაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი გულნარა ბალხამიშვილი

ნიჩბისის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი დავით ხიზანიშვილი

 მთავარი სპეციალისტი ეთერ მერებაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ლალი კუბათაშვილი

საგურამოს ადმინისტრაციული ერთეული

 გამგებლის წარმომადგენელი გელა უნდილაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ელგუჯა უნდილაშვილი

ქსნის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი გიორგი ჯიქია

წამყვანი სპეციალისტი ლია ფრუიძე მ/შ

ციხისძირის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი აღა ბაბაევი

მთავარი სპეციალისტი დიმიტრი ნიჟარაძე

ქსოვრისის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი თემური მორბედაძე

მთავარი სპეციალისტი ციცინო ბაზუაშვილი

ვაზიანის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი ზურაბ დალაქიშვილი

მთავარი სპეციალისტი ლელა ვარსიმაშვილი

ცხვარიჭამიის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი ლაშა ფიცხელაური

მთავარი სპეციალისტი ხვიჩა გოდერძაული მ/შ

ძეგვის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი გიორგი კვახაძე

მთავარი სპეციალისტი კობა რთველიაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ნინო ოსეფაშვილი

 წეროვნის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი ზაზა როსტიაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ვლადიმერ ირემაშვილი მ/შ

წამყვანი სპეციალისტი ნათია პოპოვი მ/შ

წილკნის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი რამაზ ანდირაშვილი

მთავარი სპეციალისტი მიხეილ მონასელიძე მ/შ

წამყვანი სპეციალისტი ბელა მიროტაძე

ძალისის ადმინისტრაციული ერთეული

გამგებლის წარმომადგენელი დავით პავლიაშვილი

მთავარი სპეციალისტი რამაზ მახვილაძე მ/შ

-------------------------------------------------------------------

 --- ადმინისტრაციული სამსახური ---

სამსახურის უფროსი ნინო ჩინაშვილი

--- საქმისწარმოებისა და საინფორმაციო განყოფილება ---

განყოფილების უფროსი სოფიკო იოსებიძე

მთავარი სპეციალისტი ხათუნა ბადაგაძე

მთავარი სპეციალისტი ელისო ოქროპირიძე

მთავარი სპეციალისტი ნათია მამულაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ნატო იორდანიშვილი

მთავარი სპეციალისტი თამარ დავლიანიძე-ერონდიდი

მთავარი სპეციალისტი შორენა ბერიძე

მთავარი სპეციალისტი მარიამ გვაზავა

მთავარი სპეციალისტი ქეთევან ლაზვიაშვილი

მთავარი სპეციალისტი რუსუდან აბაშვილი

მთავარი სპეციალისტი მერი ხუტაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ალექსანდრე ნადირაშვილი

მთავარი სპეციალისტი მერაბ მახარაშვილი

მთავარი სპეციალისტი რატი ლემოჟავა

მთავარი სპეციალისტი ლაშა თადიაშვილი

-------------------------------------------------------------------

--- პრესისა და საზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილება ---

განყოფილების უფროსი ქეთინო ლიპარტელიანი 

წამყავნი სპეციალისტი აკაკი ფანცქალაშვილი

-------------------------------------------------------------------

 --- კადრების განყოფილება ---

განყოფილების უფროსი ქეთევან მამაცაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ნათია ნიკოლაძე

-------------------------------------------------------------------

--- ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის განყოფილება ---

განყოფილების უფროსი ნინო გიგაური

მთავარი სპეციალისტი ლალი ასლანიშვილი

მთავარი სპეციალისტი მედეა მახარაშვილი მ/შ 

მთავარი სპეციალისტი ნინო ჯავაშვილი

 -------------------------------------------------------------------

--- კულტურის, ტურიზმის, სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა განყოფილება ---

განყოფილების უფროსი თამაზ გრძელიშვილი

მთავარი სპეციალისტი ინნა ახალბედაშვილი

მთავარი სპეციალისტი მამუკა მახარაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ნინო მანიაშვილი მ/შ

მთავარი სპეციალისტი ნინო ჟორდანია 

 -------------------------------------------------------------------

--- იურიდიული სამსახური ---

სამსახურის უფროსი ნინო ჭიჭინაძე

მთავარი სპეციალისტი სოფიო ბოჭორაძე

წამყვანი სპეციალისტი თინათინ ჭიკაიძე

 -------------------------------------------------------------------

 --- ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახური ---

სამსახურის უფროსი შალვა ქემოკლიძე

ეკონომიკის განყოფილება 

განყოფილების უფროსი ზაზა მაჩხანელი

მთავარი სპეციალისტი ქეთევან ბერუაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ეკა დეკანოზიშვილი

 -------------------------------------------------------------------

 --- ქონების მართვის განყოფილება --- 

განყოფილების უფროსი ოთარ ჩიღოშვილი

მთავარი სპეციალისტი თეა წეველიძე

მთავარი სპეციალისტი მარიამ ფირანიშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ლევან ერონდიდი

 -------------------------------------------------------------------

 --- ადგილობრივ მოსაკრებელთა განყოფილება ---

განყოფილების უფროსი მიხეილ თელია 

 წამყვანი სპეციალისტი ზურიკო მიქელაძე

მთავარი სპეციალისტი მეგი ნონეშვილი

მთავარი სპეციალისტი ხათუნა კაცაძე

მთავარი სპეციალისტი თამუნა ხაჭაპურიძე

  -------------------------------------------------------------------

 --- მატერიალურ-ტექნიკური განყოფილება ---

განყოფილების უფროსი გია იმერლიშვილი

მთავარი სპეციალისტი გურამ მიჭელაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი მერაბ ლოხიშვილი

წამყვანი სპეციალისტი გია ბროძელი

   -------------------------------------------------------------------

--- არქიტექტურისა და ინფრასტრუქტურის განვითარების სამსახური

სამსახურის უფროსი რევაზ ელოშვილი

არქიტექტურის განყოფილება

განყოფილების უფროსი ზურაბ მარსაგიშვილი

მთავარი სპეციალისტი გივი ქობულაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ლია კანდელაკი

ინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილება 

განყოფილების უფროსი ნუგზარ იმერლიშვილი

მთავარი სპეციალისტი ავთანდილ ფერაძე

მთავარი სპეციალისტი თინათინ მელიქიძე

წამყვანი სპეციალისტი ნინო მაჩხანელი

წამყვანი სპეციალისტი მარინა მრევლიშვილი

   -------------------------------------------------------------------

 --- არქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის სამსახური ---

სამსახურის უფროსი მერაბ თუხარელი

მთავარი სპეციალისტი დავით ხუბერაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ცირა ფხოველიშვილი

მთავარი სპეციალისტი მერაბ აბუაშვილი

მთავარი სპეციალისტი თამთა აბუაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი შალვა ლომინეიშვილი

წამყვანი სპეციალისტი დავით ალავიძე მ/შ

   -------------------------------------------------------------------

 --- საფინანსო სამსახური ---

სამსახურის უფროსი ილია ციციშვილი

ბიუჯეტის დაგეგმვის განყოფილება

განყოფილების უფროსი თეა საბაური

მთავარი სპეციალისტი მზია მრევლიშვილი

წამყვანი სპეციალისტი მაია კოზმანაშვილი

საბუღალტრო აღრიცხვისა და ანგარიშების განყოფილება

განყოფილების უფროსი მარინა მამულაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ეკატერინე ანდღულაძე

მთავარი სპეციალისტი მარიამ რაზმაძე

წამყვანი სპეციალისტი ბესიკ ალიბეგაშვილი

   -------------------------------------------------------------------

 --- სახელმწიფო შესყიდვების სამსახური ---

სამსახურის უფროსი გიორგი პაპაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ქეთევან კობალაძე

წამყვანი სპეციალისტი ნინო დიდებაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი სოფიო მამისაშვილი

    -------------------------------------------------------------------

 --- სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახური ---

სამსახურის უფროსი ოთარ პაპავაძე

გაბყოფილების უფროსი მარიამ მებუკე 

მთავარი სპეციალისტი ნინო ჯანგირაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი თამაზ მუხადგვერდელი

წამყვანი სპეციალისტი ვანდა ჩეჩელაშვილი

რეზერვისტთა აღრიცხვის  და გაწვევის განყოფილება 

განყოფილების უფროსი ოქრო ოქროპირიძე

მთავარი სპეციალისტი ქეთევან ზაქაიძე

მთავარი სპეციალისტი ცინარა სოხაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ზვიად ნავროზაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი ზაზა ჭიკაიძე

   -------------------------------------------------------------------

--- სოფლის მეურნეობის განვითარების სამსახური ---

სამსახურის უფროსი შოთა აბაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ხვიჩა ბაიაშვილი

   -------------------------------------------------------------------

 --- შიდა აუდიტის სამსახური ---

სამსახურის უფროსი რევაზ ხუბაშვილი 

მთავარი სპეციალისტი ნინო გოსტამაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ნინო ჭეჟია

 


მცხეთის მუნიციპალიტეტი © 2011. ვებგვერდი შეიქმნა ევრაზიის თანამშრომლობის ფონდის ხელშეწყობით